מי אני

שמי ניצן בן זאב.

יועצת ארגונית, מנחה ומרצה במכללת אורנים בתכנית להכשרת מנהלי בתי ספר  של מכון אבני ראשה.

מוסמכת (תואר שני) בהצטיינות ביעוץ חינוכי מטעם אוניברסיטת תל אביב. מוסמכת התכנית להכשרת מנהלים של מכון "אבני ראשה". בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תעודת הוראה במדעי החברה, לימודי יעוץ ארגוני, אימון אישי (coaching) והנחיית קבוצות.

בעלת ניסיון של 12 שנים ביעוץ ארגוני, 4 שנות ניסיון בניהול בית ספר ו 8 שנות ניסיון ביעוץ חינוכי. פעלתי במגוון עצום של מסגרות, של קהילות ושל מגזרים, ויש לי יכולת גבוהה להתאים את עצמי לסוג הארגון ולאוכלוסייה שלו: עבדתי בכפרי נוער ובפנימיות, בבתי ספר של מנזרים, ברשויות מקומיות, באוניברסיטאות ובמכללות, בעמותות לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, במלכ"רים ועוד. עבדתי עם המגזר החילוני, החרדי, הדתי-לאומי, הערבי, הדרוזי, הצ'רכסי, הכפרי, הקיבוצי, העירוני.

וגם…. מוזיקאית…. ושואבת תובנות ודרכי עבודה מעולם המוזיקה ומתרבויות עתיקות שאת המוזיקה העממית המסורתית שלהן אני לומדת שנים רבות.

ומי את/ה?….

הגעת לעמדה הנוכחית בעבודתך כי יש לך את כל מה שצריך: כישורים, רצון ונחישות.

כעת עשית את הצעד האמיץ והחלטת לפנות ליעוץ ארגוני. החלטה נבונה מאד. אני כאן בשבילך. אחלוק עמך בשמחה, בנדיבות ובפשטות  ידע, תובנות, רעיונות, מודלים ופתרונות שאספתי ושפיתחתי במשך שנים ממפגש עם עשרות ארגונים ומאינספור מפגשים אנושיים.

ביחד נשכלל את הניהול שלך ונזיז את הארגון שלך קדימה.