מי אנחנו

ב"אדם בעמלו" בונים תהליכי ייעוץ ארגוני, ייעוץ וליווי מנהלים ובעלי תפקידים, הנחיית קבוצות, סדנאות והרצאות לארגונים. אנו מומחיות בארגוני חינוך, קהילה ורווחה ומתמקדות בהם מתוך בחירה להעמיק ולהיות מעולות בתחומנו. 

לצידם פיתחנו מומחיות בייעוץ לתעשיית המזון.
נחלוק עמך בשמחה, בנדיבות ובפשטות; ידע, רעיונות, ופתרונות שאספנו ושפיתחנו במשך שנים בלימודים ובמפגשים עם עשרות מנהלים וצוותים.
נצייד אותך בשפע של דרכים לשכלל את המנהיגות שלך ולהניע את הארגון שלך קדימה, על ידי חידוש רוח העשייה והובלה של  האנשים שלצידך לתוצאות מעולות, תוך חדוות עמל, מציאת משמעות ושמחה בפועלם.

 

ניצן בן זאב

יועצת ארגוניתמייסדת ומנהלת. יועצת ארגונית, מנחה ומרצה במכללת אורנים בתכנית להכשרת מנהלים.
מוסמכת (תואר שני) בהצטיינות ביעוץ חינוכי מטעם אוניברסיטת תל אביב. מוסמכת התכנית להכשרת מנהלים של מכון "אבני ראשה". בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תעודת הוראה במדעי החברה,  תעודת יעוץ ארגוני , תעודת אימון אישי (coaching), הנחיית קבוצות ותכנית "יצירתיות בניהול" של המרכז הבינתחומי בהרצליה.

בעלת ניסיון של 16 שנים ביעוץ ארגוני, ניסיון בניהול בית ספר וביעוץ חינוכי.

פעלתי במגוון עצום של מסגרות, של קהילות ושל מגזרים, ויש לי יכולת גבוהה להתאים את עצמי לסוג הארגון ולאוכלוסייה שלו: עבדתי בכפרי נוער ובפנימיות, בבתי ספר של מנזרים, ברשויות מקומיות, באוניברסיטאות ובמכללות, בעמותות לאנשים בעלי צרכים מיוחדים, במלכ"רים ועוד. עבדתי עם המגזר החילוני, החרדי, הדתי-לאומי, הערבי, הדרוזי, הצ'רכסי, הכפרי, הקיבוצי, העירוני.

וגם…. מנגנת ושואבת תובנות ודרכי עבודה מעולם המוזיקה ומתרבויות עתיקות שאת המוזיקה העממית המסורתית שלהן אני לומדת שנים רבות.

נטלי קוצ'רוב

יועצת ארגוניתשותפה. יועצת ארגונית, מורה ומנהלת פדגוגית.
מוסמכת ( תואר שני) בחינוך ומערכות טכנולוגיות בחינוך מאוניברסיטת חיפה.
בעלת תעודת ייעוץ ארגוני מאוניברסיטת חיפה. חברת ארגון איפ"א.
מביאה עמי ניסיון של 11 שנים במערכת החינוך כמורה וכמנהלת פדגוגית, וניסיון רב בהובלת צוותים, העצמת עובדים, הגדרות תפקידים, בניית תכניות עבודה, והערכת עובדים.
מתמקדת בראיית האדם בתוך הארגון ומפגש איכותי בין הפרט לבין הארגון.