פיתוח ארגוני

👈 פיתוח ארגוני ובחינת אפקטיביות של מנגנונים

אתם מכירים את הארגון שלכם כבר שנים. או שאולי הגעתם רק לאחרונה. אתם פוגשים יומיום דפוסים קבועים, נורמות מקובלות ושגרות צפויות.

עם חלק מההרגלים אתם שמחים ורואים בהם תרומה לעשייה, לאקלים ולמטרות. על חלק מהם יש לכם סימני שאלה. אתם כבר לא בטוחים בשביל מה המציאו את המנגנונים הקיימים, את מי בדיוק הם משרתים ולשם מה ממשיכים לתפעל אותם, אבל תמיד היה ככה אז לא צריך להקשות.

👈 אבל בסתר לבכם ואולי גם בדיבור בפינת הקפה, מכרסם הספק:

למה עושים את זה ככה? למה לא מייעלים? למה מבזבזים את הזמן? מי המרוויח משימור המצב הקיים?  היתרון של יועצים ארגוניים הוא שהם חיצוניים לארגון. אנחנו סקרניות, אכפתיות, רוצות בהצלחתכם אבל פחות מעורבות רגשית. הדפוסים היומיומיים שהשתרשו לא נקבעו על ידנו ואנחנו לא מאוהבות בהם, לכן נוכל לבחון באיזו מידה הם באמת משרתים את  המטרות שלכם.

אנו פוגשות ארגונים רבים  וזה מאפשר לנו להביא פרספקטיבה רחבה ודוגמאות ללמוד מהן. הידע והניסיון של התחום שלכם יבוא מכם. 

היכולת שלנו היא לשאול שאלות, להטיל ספק, להפוך טעות או כישלון ללמידה שיכולה להיות פריצת דרך. אין מיתוס ארגוני שנראה לנו הכרחי אם אינו משרת את החזון שלכם. כל  טקס, נוהל או תרבות ארגונית הם בעינינו אפשרות ובחירה ולא הכרח.   מצד שני, יש לנו המון כבוד למסורות, ככל שהן משרתות מטרות חשובות ומקדמות.  

תקועים? עושים עוד מאותו דבר, מצפים לתוצאות אחרות ומתאכזבים? מנסים משהו אחר אבל זה לא מספיק? מאמינים שעם כמה שינויים תוכלו להשיג הרבה יותר?  דברו איתנו 🖐 נבין ביחד מה תקוע ונפלס אתכם את הדרך החוצה.

התחדשנו לאחרונה