משבר בארגון

👈 אירועים חריגים או תקופות קשות פוקדים כל ארגון

ממשפחה ועד  חברות ענק. הם קוטעים רציפויות, מאיימים על יציבות הארגון ועל המשך קיומו, מעמידים במבחנים גדולים את הערכים של האנשים ואת החזון הארגוני, והפוטנציאל שלהם לפגוע בפרטים ובארגון מוחשי וגדול.

מתוך הלחץ, המצוקה, הכעס ותחושת אובדן השליטה, יש נטייה להאשים, להתכנס, להתבודד, לחפש פתרונות מהירים שנובעים מלחץ וממקורות רגשיים ולא מתוך שיקול דעת, תכנון ומחשבה.

זה הזמן להסתייע באדם חיצוני, שמסוגל להבנות את תהליך היציאה מהמשבר, שמנוסה בניהול משברים ושמסוגל להתבונן על האירוע מבחוץ, מתוך תחושת אכפתיות ומחויבות גבוהה. 

👈 משבר הוא שעת מבחן לערכי הארגון ולחוסנו

"לעולם אל תבזבז משבר טוב", אמר ווינסטון צ'רצ'יל. הנהלת הארגון נבחנת בכל רגע, מבפנים ומבחוץ,  על תפקודה ועל יכולתה לשמור על הערכים המנחים את הארגון בימים כתיקונם.

הזדמן לנו ללוות אי אילו משברים בארגונים, זה מטלטל לעיתים, מפחיד ומכאיב, אך לצד זאת גם פותח צהר ליכולות ולתעצומות נפש של אנשים, לביטויים עמוקים של חברות ושל נאמנות, ולבניית עמוד שדרה עוד יותר איתן וגמיש לארגון.

  • החדשות הרעות: כולנו נחווה משברים בחיים.
  • החדשות הטובות: התמודדות עם משברים היא נלמדת. ניתן להתאמן ולשפר את יכולת ההתמודדות של כולנו.

מזמינות אתכם לא לחכות למשבר הבא. אפשר וחשוב להתאמן ולאמן את הצוותים בהתמודדות בחירום ובניהול משברים. יש לנו מודל מסודר של למידה, משולב בתאוריה, סימולציות והסקת מסקנות מעשיות ופשוטות ליישום.

ואם כבר נקלעתם לצרה צרורה? דברו איתנו. 🖐 נעזור לכם לשמור על עצמכם ועל האנשים. נפנה לכם את הזמן ואת הקשב שלנו ונלווה אתכם צעד צעד עד שתראו את היציאה החוצה. נצמצם את הנטייה לחפש אשמים ונחבר אתכם ללקיחת אחריות מחזקת ומעצימה.

התחדשנו לאחרונה